شیرآلات قهرمان

کارخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان ، یکی از پیشتازان ، درعرصه تولید شیرهای ساختمانی ،لوازم و تجهیزات حمام وشیر آلات الکترونیکی و بیمارستانی است. محصولات این کارخانه، با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشین آلات روز دنیا تولید شده و همچنین دارای استانداردهای بین المللی میباشد که قابلیت رقابت باتولیدات دیگر کشورهای صنعتی مانند آلمان را داراست. بنابراین کارخانه قهرمان،بخش زیادی از تولیدات خود را به بیش از ۳۰ کشور جهان صادر میکند، که این امر ،در شکوفایی صنعت این مرز و بوم ،نقش بسزایی دارد.

تاریخچه

شیرآلات قهرمان از اوایل دهه پنجاه خورشیدی فعالیت خود را شروع کرد. این مجموعه با سرلوحه قرار دادن کیفیت و دقت به سرعت مورد توجه بازار قرار گرفت. شرکت قهرمان از همان ابتدا با سرلوحه قرار دادن اصول مدیریتی و کیفیتی مورد اعتماد مصرف کنندگان واقع شده است.

امروز

شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان با احداث مجموعه کارخانجات خود در شهر گرمی استان اردبیل به بزرگترین کارخانه شیرآلات ساختمانی در خاورمیانه مبدل شده است. کارخانه شیرآلات قهرمان محل استقرار خود را با توجه به موقعیت خاص این منطقه به منظور افزایش تولید، تسهیل در صادرات و اشتغال در مناطق محروم انتخاب کرده است.

کیفیت

در تولید شیرآلات قهرمان از به روز ترین دستگاه‌های روز دنیا استفاده شده است که با بالا بردن دقت در تولید، طول عمر بالا و کارایی آسان را به ارمغان می‌آورد. اقلام وارداتی شیرآلات قهرمان همگی از برترین تولیدکنندگان دنیا به خصوص آلمان اسپانیا، ایتالیا وارد کشور می‌گردد. از آنجا که بهداشت در تولید شیرآلات بسیار حائز اهمیت است اقلام مورد استفاده در شیرآلات قهرمان همگی دارای استانداردهای بهداشتی روز دنیا می‌باشد.

تولیدات

شرکت شیرآلات قهرمان با تولید انواع شیرآلات اهرمی، الکترونیکی و بیمارستانی نیازهای مرتبط با این حوزه را مرتفع می‌نماید؛ و همچنین با  تولید شیرآلات کلاسیک، پیسوالو و شیلنگی نیازهای سنتی بازار شیرآلات را پاسخگو می‌باشد.

در این کارخانه انواع فلاش‌تانک‌های طنابی و دکمه‌ای تولید می‌گردد. در فلاش‌تانک‌های دکمه‌ای قهرمان از دو دکمه استفاده شده که مصرف کم‌تر آب را به دنبال دارد.

شرکت شیرآلات قهرمان هرساله طرح‌های جدید خود را با هماهنگی با استاندارهای روز دنیا و منطبق با جدیدترین استانداردهای دکوراسون عرضه می‌کند.

پوشش محصولات

شیرآلات قهرمان به دو صورت آبکاری و رنگ الکترواستاتیک عرضه می‌گردد. آبکاری شیرآلات در دو طیف کروم و طلایی عرضه می‌شود. در آبکاری طلایی برخی مدل‌ها به صورت آبکاری مات(ضد لک) عرضه می‌گردند. رنگ آمیزی الکترواستاتیک نیز در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می‌شود. که هر دوی آن‌ها به صورت تلفیق با آبکاری طلایی می‌باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

شیرآلات قهرمان دارای ۵ سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می‌باشد. گارانتی به صورت تعمیر کالا در محل می‌باشد. در دوره گارانتی هیچ هزینه‌ای از مشتری بابت تعمیرات دریافت نمی‌گردد. پس از اتمام گارانتی، محصولات مشمول ۱۵ سال خدمات پس از فروش می‌باشند. در دوره خدمات و پایان گارانتی، هزینه تعمیر از مشتری دریافت می‌گردد. لازم به توضیح است که فلاش‌تانک‌های قهرمان مشمول ۲۰ سال گارانتی می‌گردد.

 


 

شیرآلات راسان

شرکت شیرآلات راسان با لطف و عنایت پروردگار مهربان و با هدف خدمت به جامعه در سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد و اینک در راستای برنامه استراتژیک بلند مدت که بر پایه تولید وسیعی از شیرآلات استاندارد، با کیفیت و متنوع می باشد و با لطف خدا و همت متخصصان توانسته همگام با نیاز مشتریان، مدل‌های متنوعی از شیرآلات بهداشتی در انواع فانتزی، اهرمی و کلاسیک را تولید و عرضه نماید.

باور مشتری گرایی، دیدگاه برنامه‌محور و استمرار بهره‌گیری از آخرین فن‌آوری‌های دنیا، موجب شده تا با گذشت 17 سال از زمان تاسیس، رشد راسان همچنان با شتابی فزاینده ادامه داشته باشد، به طوری که کماکان بهترین شیرآلات را برای فراهم نمودن رفاه خانواده‌ها عرضه می‌نمایند و شیرآلات راسان در حال حاضر مورد استفاده میلیون‌ها خانواده ایرانی می‌باشد. از آنجایی که برای فراهم نمودن آسایش خانواده‌ها علاوه بر عرضه محصول مرغوب، ارائه خدمات مطمئن و مستمر به مشتریان نیز ضرورت دارد، راسان امروز با بهره گیری از شبکه خدمات رسانی گسترده در کشور آماده خدمات‌دهی به مشتریان گرامی می‌باشد تا آنها با آسودگی، رضایت و اطمینان خاطر از شیرآلات راسان استفاده نمایند.

مجموعه راسان خود را متعهد به رعایت ارزش‌های سازمانی می‌داند و از دید راسان همین ارزش‌ها هستند که مسیر حرکت شرکت را برای رسیدن به اهداف ارزشمند تعیین می‌کند.

قوانین، ضوابط و ارزش های سازمانی راسان

 • ما خود را موظف به پاسخگویی به نیازهای مشتریان با بهترین کیفیت می‌دانیم.
 • مشتری مداری شعار ما و تکریم مشتری اولویت روابط ما با مشتریان است.
 • ما شیرآلات راسان را بر اساس نیازهای مشتریان طراحی و عرضه می‌کنیم و با نظرات آن‌ها محصولاتمان را ارتقا می‌بخشیم.
 • ما خود را متعهد به داشتن بالاترین استانداردهای کیفی در ارائه خدمات به مشتریان می‌دانیم.
 • ما به کار گروهی اعتقاد داریم و آن را دلیل موفقیت خود می‌دانیم.
 • ما خود را متعهد به نوآوری و فراگیری مستمر فردی و جمعی می‌دانیم.
 • ما همواره در جهت حفظ و افزایش منافع ملی قدم بر می‌داریم.
 • ما خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان می‌دانیم.
 • ما همواره به ایجاد نوآوری در بهینه سازی مصرف آب با استفاده از فناوری نوین شیرآلات می‌پردازیم.
 • ما خود را متعهد به استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تولید محصولات جدید و پیشرفته می‌دانیم.
 • ما به موفقیت خود ایمان داریم زیرا همواره در راه رسیدن به اهدافمان تلاش می‌کنیم.
 • راسان خود را دوستدار و حامی محیط زیست می‌داند و در راستای ارزش نهادن به آن از هیچ تلاشی دست نمی‌کشد.


 

شیرآلات شودر

شیرآلات شودر، یکی از پیشروترین تولیدکنندگان در اوایل دهه هفتاد فعالیت خود را در زمینه شیرآلات آغاز نمود و در سال 1377 موفق به دریافت گواهینامه فعالیت تولید و استاندارد ملی ایران در تولید شیرآلات اهرمی و کلاسیک شد و در سال 1382 مفتخر به دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن گردید. همچنین موفق به دریافت استانداردهایی از موسسه اتریش، انگلستان و ایتالیا شده است. درحال حاضر تولیدات این کارخانه با نشان استاندارد ملی با 5 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مدیران ارشد شودر، با هدف استمرار حرکت در مدار حفظ برتری کیفیت و رضایت‌مندی مشتریان، با تکیه بر دانش مهندسی، تلاش بی وقفه‌ای در طی سالیان حضور خود در صنعت شیرآلات بهداشتی، داشتند که این امر موجب برتری و درخشش محصولات این شرکت در صنعت ساختمان گردیده است.

در هزاره سوم که علوم و فنون با سرعت بی سابقه‌ای در حال رشد و تحول است، به دلیل هوشمندی جوامع بشری نسبت به گذشته، به روز بودن در عرصه‌های مهندسی، طراحی و کیفیت تولید و همچنین تامین رضایت مشتریان اهمیت ویژه‌ای یافته است. با آگاهی از این امور، شرکت شودر با سازماندهی فنی و اداری جوان، کاردان و پرشور به همراه مشاوران صنعتی و دانشگاهی که نیروی محرک و ارزش آفرین کارخانه‌ای با تجهیزات منحصر به فرد می باشند، توانسته است محصولاتی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

در این باب با وارد شدن متخصصان مجرب و تکمیل شدن سیستم تولید این شرکت به تجهیزات و ماشین‌آلات، در طول زمان اندک پیشرفت چشـــــــــمگیری داشـــــــته و واحدهای تولیدی مختلف ایجاد گردیده و برای رسیدن به محصولات با کیفیت و دارای ویژگی انحصاری تلاشی مستمر در این فرآیند بعمل آمده که با وجود فاکتورهایی چون: کیفیت جهانی، خلق زیبایی، آرامش بصری محیط ساختمان و تضمین محصولات شکل می‌گیرد.

بر این اساس از ابتدای سال ۱۳۹۱ و به منظور گسترش و تکمیل سبد محصولات و افزایش ظرفیت، اقدام به توسعه فضای کارخانه شد که در سال ۱۳۹۴ با تجهیز سالن‌های تولیدی به خطوط مدرن و وسیع به خصوص سالن‌های تراشکاری، پرداختکاری و آبکاری خود آماده بهره برداری می‌باشد.


 

شیرآلات KWC 

شیرآلات KWC کی دبلیو سی اولین و تنها دارنده:

 • استاندارد ملی شیر‌های اهرمی 6679 ایران
 • گواهینامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
 • گواهینامه ISM در سیستم مدیریت، کیفیت، زیست محیطی، بهداشت

شیرآلات کی دبلیو سی ایران امروزه به یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شیرآلات تحت لیسانس KWC سوئیس تبدیل شده است .شرکت کی دبلیو سی در حال حاضر با هدف تولید با کیفیت ترین و مدرن‌ترین شیرآلات ساختمانی، بهداشتی، چشمی، توکار، رنگی، ترموستاتیک و الکترونیکی  به فعالت خود در ایران ادامه می دهد.

تاریخچه KWC

تاریخچه KWC سوئیس به 140 سال پیش در شهر سوئیس برمی گردد که  توسط آدلف کارر تاسیس گردید و پس از مرگ او، والتر لوگینبول اداره کارخانه را برعهده گرفت و هم‌ اکنون دارای خط تولید در کشورهای ایالات متحده آمریکا، آلمان و ایتالیا می‌باشد.

کمپانی مشهور سوئیسی به نام فرانکه Franke  برند KWC را خریده و کی دبلیو سی زیر مجموعه ای از شرکت Franke به حساب می‌آید . لازم به ذکر است که نامگذاری KWC اختصار Karrer and Weber Co است که نمادی از نام بنیانگذاران این برند قوی سوئیسی می‌باشد.

ویژگی های منحصربه فرد شیرآلات  KWC :

 • استفاده از دانش فنی روز دنیا برای تولید و آبکاری قطعات به صورت ماشینی و اتوماتیک – امکان نصب قطعات با کیفیت بالا – واشرهای مخصوص برای نصب آسان باکمترین فشار و کمترین میزان تولید صدا درهنگام استفاده
 • زیبایی درطراحی به روز و مدرن و رنگ و لعاب چشم‌گیر
 • صرفه جویی در منابع آب درجهان
 • کیفیت تولید  محصولات براساس استانداردهای بین المللی دنیا
 •  سلامت بهداشت مصرف کنندگان وکسب رضایت مشتری

گروه بندی تولید شیرآلات KWC:

شیرآلات ساختمانی، بهداشتی، چشمی، توکار، رنگی، ترموستاتیک، الکترونیکی.

 

پروژه های مهمی که از شیرآلات KWC استفاده نموده اند:

 • مجتمع‌های مسکونی بزرگ و پروژه‌های 3000 واحدی گیلان و بیشتر از آن …
 • ادارات و بانک‌ها – نمایشگاه‌های بین المللی – دادگستری‌های سراسر کشور از جمله دادگستری کل استان خراسان رضوی، مجتمع پتروشیمی ایران، پروژه ارگ امیرکبیر، پروژه باغ بهشت، پروژه خلیج فارس، مجتمع‌های رفاهی و گردشگری، وزارت نیرو
 • برج ها: برج میلاد، برج نگار، برج نگین، برج ایران زمین، برج افرا
 • بیمارستان ها: فیروزگر، بهمن، صارم، محب کوثر، جم، آراد، لاله، ایرانمهر
 • سینماها :سینما آزادی، سینما کوروش
 • فرودگاه ها: مهرآباد و فرودگاه امام
 • مجتمع های خرید بزرگ : مرکز خرید پالادیوم، پردیس کوروش، مگامال

 

کی دبلیو سی دارای خدمات پس از فروش و گارانتی 5 ساله

نصب به وسیله  کادر نمایندگان مجرب و خدمات کارشناسان شرکت KWC و برطرف نمودن هرگونه مشکل و ایراد در نصب و استفاده از شیرآلات، بر عهده این شرکت می‌باشد.

قیمت شیرآلات کی دبلیو سی به نسبت برندهای دیگر که در ایران مشغول به تولید هستند قابل مقایسه نیست چون قطعاتی که در این شرکت استفاده می‌گردد کاملا سوئیسی و آبکاری قطعات به صورت اتوماتیک و ماشینی است و این ویژگی‌ها شیرآلات کی دبلیو سی را از سایر برند‌ها از نظر کیفیت، کارایی و زیبایی چشم‌گیر متمایز ساخته و تاکنون بی رقیب بوده است.

 

(Visited 444 times, 1 visits today)